Strona główna Strona główna
Strona Główna Kahunaism
Tylko to zabierzesz ze sobą po śmierci co innym za życia dałeś

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: stam222
2017-06-01, 22:07
Eksperyment Obenautów
Autor Wiadomość
stam222 

Wysłany: 2016-12-01, 20:11   Eksperyment Obenautów

Ostatnimi czasy dużo się zastanawiałem nad zagadnieniem HUNY jakiej znamy. A znamy w zasadzie tylko z książek M.F.Long'a. W swoich zadumach doszedłem do wniosku, że dlaczego by nie spróbować dowiedzieć się czegoś bezpośrednio u źródła.
Sam osobiście nie mam zbytnio doświadczenia w podróżowaniu astralnym ale wiem, że wielu to robi bez większego wysiłku i dlatego pozwoliłem sobie na założenie tego działu i tematu.
Mam nadzieje, że znajdą się chętni i jakoś wspólnie znajdziemy odpowiedzi na nurtujące nas pytania.
Wychodzę z założenia, że nie wiecie dokładnie o co w całej tej HUNIE chodzi dlatego zobowiązany jestem choć w kilku słowach Wam to przybliżyć.
Słowo HUNA to inaczej „TAJEMNICA” a Kahuni to jej strażnicy. Cały problem polega na tym, że „strażnicy tej tajemnicy” już (chyba) wymarli a owej tajemnicy strzegli dość skutecznie. Dzisiejsza HUNA to głównie badania Amerykanina M.F Longa i kilka jego książek (do pobrania w dziale download). Przyznać trzeba, że zbadał zagadnienie dość dogłębnie co opisuje w swoich książkach. Mnie natomiast zastanawia czy jego dorobek całego życia jest obarczony jakimś błędem lub czy można by coś jeszcze tutaj poprawić. Stąd zrodził się pomysł aby to sprawdzić w innym wymiarze.
W dużym skrócie „Tajemnica HUNY” polega na tym, że nasze modlitwy/prośby/życzenia kierujemy do Nadświadomości a ona je realizuje w 100%. Problem polega na tym, że my jako MY (nasza jaźń) nie mamy możliwości komunikowania się z naszą Nadświadomością, możemy to osiągnąć jedynie za pomocą podświadomości, a ta z kolei nie zawsze ma ochotę nas słuchać i/lub nie może się skontaktować z nadświadomością z powodu naszych grzechów/przewinień lub występków jakiś, po prostu wstydzi się tego kontaktu.
Wiele z nauk HUNY znajdujemy w Nowym Testamencie a sam Jesus najprawdopodobniej był Kahuną. „Proś a będzie Ci dane”, „szukajcie a znajdziecie” czy „pukajcie a otworzą Wam” to cała prawda Huny i można ją zastosować w wielu dziedzinach i aspektach życia codziennego.
Chciałem aby to wprowadzenie nie było zbyt długie ani drobiazgowe dlatego ograniczyłem się do bardzo niezbędnego minimum i wiele istotnych kwestii zostało pominiętych. Wyszedłem z założenia, że Ci którzy zechcą dowiedzieć się więcej, to znajdą na ten temat bardzo wiele wiadomości na tym forum i na innych forach również.

Velaris 

Wysłany: 2016-12-15, 11:36   

Dobrze że to przybliżyłeś Stam, teraz ten pomysł wydaje się naprawdę sensowny ;) pozostaje jedynie nadrobić zaległości w książkach Longa :)

stam222 

Wysłany: 2016-12-15, 13:11   

To co napisałem to nawet nie zarys. Książki Long'a jak najbardziej polecam . Zacznij od kilku artykułów na głównej.
http://www.kahunaism.com
Oraz od streszczenia William'a Glover'a. (DOWNLOAD).

stam222 

Wysłany: 2016-12-30, 22:29   

Jedno jest pewne. Każdy kto chciałby wziąć udział w badaniu huny przy wykorzystaniu OBE musi niestety zapoznać się chociaż z podstawowymi zasadami huny. Celowo nie użyłem słowa eksperyment bo to nie będzie jakieś pojedyncze spotkanie w "poza" i zadanie pytania lub kilku pytań . Mam zamiar dość dokladnie zająć sie tym tematem a w zwiazku z tym nalezy sie gruntownie przygotować.
Sądziłem, że jak napiszę kilka postów na różnych forach obe oraz ezo to chętnych będzie co nie miara. Trochę się z tym przeliczylem bo poza @ Velaris nikt się nie zgłosił a ja złapałem 2 bany na różnych forach .
Zatem nie pozostaje nic innego jak wziąć się do pracy samodzielnie jak mówi stare przysłowie "Umiesz liczyć, licz na siebie" i jak pisałem wcześniej choć nie jestem biegły ani nawet dobry w sztuce wychodzenia to się jej nauczę i temat huny zbadam.
Zakładając ten temat a nawet dział myślałem, że dość szybko pojawią się chętni i będzie można stworzyć zamkniętą grupę tu na forum bo istnieją takie możliwości ale póki co te plany należy odłożyć w czasie a być może wrócić do nich później.

To co Velaris, gotowa jesteś?

stam222 

Wysłany: 2017-01-02, 19:58   

Do naszego zespołu dołączył w ostatniej chwili światowej sławy OBE-nauta , który dla zachowania anonimowości przyjął skromny nick "Wywarek". Serdecznie witamy w naszych skromnych progach ;-)

stam222 

Wysłany: 2017-03-24, 22:40   Grupa obe- badaczy

Plan jest taki.
Zebrać grupę chętnych obenautow.
Napisać kilka pytań do nadswiadomosci (MTJ )
Jakiś czas aby każdy z obenautow mógł je zadać.
Nadsylamy swoje odpowiedzi do mnie na priv a kiedy będą już wszystkie odpowiedzi , opublikuje je.
Wolałbym aby w czasie tych badań nikt nie publikował swoich odpowiedzi aby nie sugerować niczego innym . Również dobrze by było aby między sobą uczestnicy nie wymieniali się swoimi odpowiedziami czy podpowiedziami.
Wszytko to oczywiście po to by w miarę możliwości wyniki były niezależne i w miarę rzetelne.
Pzdr.

stam222 

Wysłany: 2017-04-23, 15:47   

To w takim bądź razie rozpoczynamy zapisy chętnych do wzięcia udziału w badaniach.
Proszę się wpisywać na listę.
1
2
3
4
5
6
7
8
9

Barstan 

Wysłany: 2017-04-25, 09:33   

stam222 napisał/a:
Do naszego zespołu dołączył w ostatniej chwili światowej sławy OBE-nauta , który dla zachowania anonimowości przyjął skromny nick "Wywarek". Serdecznie witamy w naszych skromnych progach ;-)

Witam serdecznie :-)

Odpowiedz do tematu