Strona główna Strona główna
Strona Główna Kahunaism
Tylko to zabierzesz ze sobą po śmierci co innym za życia dałeś

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  DownloadDownload
Znalezionych wyników: 6
Kahunaism Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Niespodziewane rewelacje.
Piramidion

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 1219

PostForum: Obe a huna   Wysłany: 2017-03-29, 18:49   Temat: Niespodziewane rewelacje.
Czytałem "Zaginioną Księgę Enki ponad 10 lat temu. Byłem nią tak samo zafascynowany jak Ty, do dzisiaj ją mam w domu. Choc patrzę na jej treśc już z wiekszym dystansem bo choć opowiada o wydarzeniach historycznych to nie brakuje opini, że Sithin wplótł w nią sporo własnej fabuły.
Opisany tam proces stworzenia człowieka a właściwie jego ciała jest bardzo przekonywujący i w ogólnym zarysie go akceptuje. Ciekawsze od samego stworzenia nas z ich DNA za pomocą inzynierii genetycznej jest kilka innych informacji, np. tabliczki czy tez dyski MM, i o ile pamiętam na dyskach tych zapisany był program dający ludziom umiejętności rolnicze, rzemieślnicze, kulturalne, itp. Wskazuje to na rodzaj dyskietki komputerowej z danymi a naszą rzeczywistość stawia w świetle symulacji komputerowej. Czy to nie dziwne, że tak zaawansowana cywilizacja mieszkała w prymitywnych warunkach jak pierwsi ludzie. Czy aby nie jest tak że ciała w których ich postrzegano były celowo stworzone tylko dla zamanifestowania swojej rzekomej fizyczności (jak chociazby w przypadku Matki Boskiej Fatimskiej) Być może przenikały do tej komputerowej rzeczywiści z jakiegoś świata zewnętrznego jako świadomośc, duch, albo istota duchowa, jak to było pokazane w Matrixie.
Jestem skłonny przypuszczać, że Nibiru nie istnieje albo jest jakąś metaforą zupełnie innego, wyższego świata. Nie upierałbym się też przy OBBE, w dalszym ciągu uważam, że jedynie co może nam dać to jeszcze większe pomieszanie, że nigdzie nie wychodzimy a jedynie śnimy lub inaczej doświadczamy podświadomej projekcji w naszym mózgu. Czy to jest normalne, że ludzie doświadczają, tyle sprzecznych ze sobą doświadczeń na podobne bodzce. które jednakoż są prawdziwe tylko dla jakiejś grupy, która oczywiście zajadle ich broni, co powoduje kłótnie, nawet wojny i wiele zła. Tymczasem wszyscy mają rację. bo w poszczególnych przypadkach poszczególne doświadczenia były najprawdziwszą prawdą objawioną im fizycznie, np. róźne metody leczenia, które jednym pomagają innym nie, czy choćby wspomniane objawienie w Fatimie jedni widzieli Matkę Boska , inni nie, dlaczego? ano dlatego, że jestesmy programami, którymi mozna dowolnie sterowac i to na odległość Poza tym po co nam ta pogoń za wiedzą o budowie wszechświata. Przyśliśmy tu po przygodę, doświadczenie emocjonalne. Poza ciałem, którym nie jesteśmy wiemy wszystko co z taką zapalczywością chcemy teraz na siłę poznać. Może jesteśmy, co niektórzy twierdzą równi Bogom, tzn wchodzimy naszą istotą czy Świadomościuą w stoworzonba przez siebie komputerową postać, której nadaliśmy pewne przymioty. Czy będąc dzieckiem nie bawiliśmy się udając raz indianina, raz kowboja, zooro itd. A w ile roli wciela się aktor w teatrze. Czy grając swoją rolę myśli kim jest w prywatnym życiu? Nie, chce doświadczyć bycia kimś innym, i jest tą rolą upojopny, gra ją z pełnym zaangazowaniem. Czy gdybyś wiedział kim naprawdę jesteś przejmowałbyś sie jakimś kredytem w banku, brakiem pracy, choroba, nie jak nie przejmujesz sie plamą na spodniach, po prostu kupujesz nowe. Oczywiście wszystko jest o wiele bardziej złożone i skomplikowane niz możemy sobie to wyobrazić. A zbieżność róznych sytuacji zyciowych, czy wierzysz, że to tylko zbieg okoliczności? Samo ludzkie ciało - kilka bilionów komórek, wspólpracujących ze sobą Każda ma odpowiedź na konkretne zdażenie w jej obrębie, wszystkie skomplikowane funkicje. Czy mogło to sie wykształcić samo, nie widzimy komputera ale czy nasze DNA nim nie jest. Bardzo to skomplikowane i nawet boję się mówić o nadając jakieś konkretne kształty . Traktuje to raczeju jako mgiełkę, która co chwilę zmienia swój kształt dając jedynie jakiś baaaaardzo ogólny, mglisty obraz.
  Temat: Niespodziewane rewelacje.
Piramidion

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 1219

PostForum: Obe a huna   Wysłany: 2017-03-25, 01:06   Temat: Niespodziewane rewelacje.
Jeżeli idzie o stworzenie, wydaje się (żadnej pewności nie mam), że musimy tu rozróznić człowieka duchowego od ciała fizycznego. Tego pierwszego jak sama nazwa wskazuje stworzyła Istota duchowa, nazwijmy ją "Prawdziwym Bogiem"nie poznanym, nie osiągalnym fizycznymi zmysłami. Gdybyśmy chcieli dla zobrazowania ubrać to w liczby to sądzę, że dzieli nas od niego ok. 1000 poziomów. Oczywiście człowiek duchowy nie został stworzony bezpośrednio przez tego "Najwyższego" lecz przez jego fraktale z niższych poziomów. A dalej, tak jak to podają bardziej czy mniej prawdopodobne teorie, z których najbardziej podoba mi się ta przedstawiona w filmie "Walka o tron - Dziedzictwo" o którym wspomniałem wyżej. Interpretacje zostawiam do indywidualnej oceny.
Reasumując, wg mnie cały świat fizyczny, w którym się znajdujemy obecnie jest symulacją w jakimś super komputerze, jakże łatwo wtedy wyjaśnić wielki wybuch(początek wszechświata). To po prostu włączenie komputera. Jak w grze komputerowej możemy stworzyć wiele płaszczyzn, wariantów, doświadczeń, w każdej chwili można cos dodać lub coś ująć, zmienić przeszłość, lub przyszłość. Oczywiście jak w każdej grze są pewne zasady ale administrator może je dowolnie kształtować. A może graczy jest dwóch lub więcej?!. Może tak jak w Matrixie teleportują swoje świadomości do stworzonych postaci. rozgrywając swoje zawody. A co z Prawdziwym Bogiem, jak w filmie, dał wolną wolę i równe prawa temu którego stworzył, zamknął więc sobie możliwość jakiejkolwiek bezpośredniej interwencji, ten sie jednak zbuntował rządny władzy tworząc swoje królestwo, w którym teraz jesteśmy. Zmiany może dokonać jedynie człowiek duchowy, on dobrowolnie wszedł w ciało fizyczne i tylko on może podjąc decyzję o jego opuszczeniu lub zmianie jako jego uzytkownik. Niestety wchodząc w ciało zapomiał kim jest, trzeba by mu to przypomnieć, wielu mesjaszy próbowało odgórnie, werbalnie ale poniesli klęskę nie mogac przebić sie przez ciała fizyczne (Ego). Stworzył więc Prawdziwy Bóg "Czystą Miłość" zwaną też Pirworodnym Synem lub Chrystusem, inkarnująca w ciała róznych Mesjaszy, jak wiemy ponosząc klęskę. Byli zbyt widoczni i rozpoznawalni. P.B. postanowił więc zmienić taktykę i dotrzeć do Duchowego Człowieka przed jego wejściem w ciało w kolejnej inkarnacji, znalazł chętnych a może starannie ich wyselekcjonował do tego zadania, umieszczając w nich Czysta Miłość, której zadaniem było oczyścić drogę do świadomości ciała, przygotować ciało do przyjęcia Pierworodnego gdyż tylko przez fizyczne ciało mozna zmienić fizyczny świat. Tych wybrańców jest ok 1,5% całej ziemskiej populacji. Niestety wielu z nich zostało rozpoznanych i przeciągniętych na stronę fizyczności. Sam plan jednak sie powiódł i następne lata dadzą tego świadectwo. To tak w skrócie moje widzenie sprawy stworzenia. :roll:
  Temat: Niespodziewane rewelacje.
Piramidion

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 1219

PostForum: Obe a huna   Wysłany: 2017-03-24, 22:53   Temat: Niespodziewane rewelacje.
Również serdecznie witam Cię Basiu, mam nadzieje, że Bolek w zdrowiu i dobrym nastroje jest gdzieś obok Ciebie. Pozdrów go prosze.
W zasadzie wycofałem się ze wszystkich dyskusji ezoterycznych gdy zdałem sobie sprawę, że wszyscy jesteśmy wpuszczani w kanał. Jest tyle prawd ile ludzi a jak każdy ma swoją prawdę to znaczy, że nikt jej nie ma.
  Temat: Niespodziewane rewelacje.
Piramidion

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 1219

PostForum: Obe a huna   Wysłany: 2017-03-19, 23:49   Temat: Niespodziewane rewelacje.
Istotnie, wyszedłem nieco poza zakres pytania aby uzasadnić pierwszą część odpowiedzi, że wszystko co do nas dociera jest fikcją i nie ma w tym grama prawdy albo jest ona tak zmieniona, że trudno nadal nazywać ja prawdą. Obbe prawdopodobnie są projekcją podprogową do naszego mózgu, w ten sposób można podać każdą treść z obrazem (hologramem) lub bez. Dotyczy to również przedmiotowej roty.
  Temat: Niespodziewane rewelacje.
Piramidion

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 1219

PostForum: Obe a huna   Wysłany: 2017-03-19, 23:48   Temat: Niespodziewane rewelacje.
Jeszcze jeden przykład ogólnoświatowej, historycznej manipulacji. Otóż kilku poszukiwaczy prawdy stwierdziło, że biblijny opis Jerozolimy, Golgoty, Jordanu nie odpowiada temu co jest w Palestynie i jak twierdzą, odnaleźli prawdziwą starożytną Jerozolimę, golgotę i miejsca opisane w Biblii... nad Bosforem w pobliżu Stambułu, mało tego, podają przekonywujące dowody na to, że Jezus urodził się nie 2000 lat temu lecz ok. 870 nad Bosforem. Więc, skoro ludzie potrafią tak zniekształcić historyczną, "namacalną" prawdę, cóż dopiero Istoty,które nas stworzyły, szczególnie w sprawach, które ni jak nie można sprawdzić bo przecież OBBE czy jakikolwiek inny przekaz z tamtej strony trudno uznać za niepodważalny dowód.?!
  Temat: Niespodziewane rewelacje.
Piramidion

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 1219

PostForum: Obe a huna   Wysłany: 2017-01-31, 20:40   Temat: Niespodziewane rewelacje.
Czytałem swego czasu książkę Elżbiety Nowalskiej o luszu a i Marciniak chyba cos o tym pisała.
Zacznijmy od tego, że cokolwiek byśmy nie powiedzieli to wszystko jest nasze "widzi mi się". Nikt nic nie jest w stanie udowodnić. A jeżeli nawet jest, to nie ma żadnej gwarancji, że ten dowód nie został spreparowany lub mu podsunięty. Jak to sie dzisiaj mówi, jako tzw "fałszywa flaga" czyli nagłaśnia się coś publicznie co nie jest prawdą a aby wywołać zamieszanie, chaos, zwątpienie, dezorientację, itp. Pamiętajmy, że jesteśmy w Matrixie i wszystko jest możliwe, przeszłość, może być dowolnie modyfikowana a teraźniejszość tworzona, Wszechświat jest pełnen energii negatywnej jak i pozytywnej choć ta pierwsza obecnie przeważa, Przecież człowiek również odrzywia się energią kosmiczną. Pożywienie nie jest nam do niczego potrzebne. Wszak są ludzie, którzy nie jedzą po kilkadziesiąt lat. Sam nie jadłem przez 30 dni, więc wiem co mówię. Jedynym celem tego typu tekstów jest wywołanie w nas lęku, strachu, złości ale nie po to by odrzywiać się tym lękiem ale by łatwiej było nami manipulować, byśmy chętniej garneli sie do religii i innych uzurpatorów. jesteśmy symulacją komputerową, jak mi sie wydaje o bardzo skomplikowanych i wielowątkowych założeniach, wielopoziomową. Za jakieś sto lat być może stworzymy już własny poziom tej gry. Przypuszczam, że posiada miliony poziomów. Ciekawie i trafnie, jak mi się wydaje przedstawia to film "13 piętro" Kula w kuli jak "matrioszki" Każdy zna Yang i Yin, wzorcowy układ polaryzacyjny, do którego dąży każdy układ również ziemski. Że został on zachwiany to widać gołym okiem zdecydowana przewaga negatywów nad pozytywami. Jak każdy układ tak i ten ma swój punk krytyczny po przekroczeniu, którego traci stabilność. a to może spowodować samo unicestwieni, np zapadnięcie się w sobie, to może wywołać podciśnienie, które wciągnie świat wyższy, tamten zapadając się spowoduje jeszcze większy ciąg i w ciągnie następny nad nim, itd. w ten sposób może dojść do zniszczenia całego stworzenia (symulacji) Totalny reset wszystkiego) Żaden Stwórca tego nie chce, być może ma jednak ograniczone możliwości bezpośredniego działania, wszak dał wszystkim wolną wolę i nie może pogwałcić swego prawa. Co więc robi? ...... Dalej niech każdy sam sobie dopowie. Więcej na ten temat w filmie "Walka o tron - Dziedzictwo"
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 15